Adverteerders

Adverteerders

  • Plaatsten tegen betaling een advertentie van 1, 1/2 of 1/4 pagina in een A5 programmaboekje .
  • Bij een bedrag minder dan een 1/4 pagina is er een naamsvermelding in het programmaboekje.

20 december 2019 Advents- Kerstconcert Laurenskerk Rotterdam
Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Naam Plaats Website
Aatop Personeelsintermediair Diverse vestigingen www.aatop-milieu-ruimte.nl
Accountantskantoor Korteland Alblasserdam n.v.t.
Alblasserwaard Makelaars Sliedrecht/Papendrecht www.alblasserwaard.nl
Baars Verzekeringen Sliedrecht/Papendrecht www.baarsverzekeringen.nl
Beinema Financieel Advies Dordrecht www.beinemafinancieeladvies.nl
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam www.blokland-bouwpartners.nl
Blokland Non Ferro Sliedrecht www.bloklandnonferro.nl
Borgo BV Autobedrijf Ridderkerk www.autobedrijfborgo.nl
Bouwbedrijf Visser Sliedrecht www.bouwbedrijfvisser.nl
Bouwmarkt Mouthaan Bleskensgraaf/Streefkerk www.hubo.nl
Daallin Pijnacker/Poeldijk www.daallin.nl
De Broodjes Gigant Sliedrecht www.debroodjesgigant.nl
De Groot en Schagen Sliedrecht www.degrootschagen.nl
De Haan Holding Alblasserdam www.abrdehaan.nl
De Hoekse Graanschuur Hardinxveld-Giessendam www.specialnuts.nl
Den Ouden Totaalbouw Ridderkerk www.denoudentotaalbouw.nl
Eldeko Verhuur BV Raamsdonksveer www.eldeko.nl
EPC Electronic Sliedrecht www.epc-groep.nl
Florys Hardinxveld-Giessendam www.florys.nl
G Hak Timmerbedrijf Nieuw-Lekkerland www.timmerbedrijfhak.nl
G Jansen Autobedrijf Oud Alblas www.jansenautoservice.nl
Gebr Rozendaal Bouwbedrijf Nieuw-Lekkerland www.RozendaalBouwbedrijf.nl
GJV Diesel Hardinxveld-Giessendam www.gjvdieselservice.nl
Graphorn Groen en Infraproducten Ridderkerk www.graphorn.nl
Home Flex Sliedrecht www.homeflex.nl
Home keukens Ridderkerk www.homekeukens.nl
Home Rent Sliedrecht www.homerent.nl
Intro Personeel Diverse vestigingen www.intropersoneel.nl
J Bol Alblasserdam n.v.t.
JW Bouwmanagement Hendrik Ido Ambacht www.jwgroep.nl
Klimaat Service Hardinxveld-Giessendam www.klimaatservice.nl
Klop Watersport Hardinxveld-Giessendam www.klopwatersport.nl
Leenman Lijmwerken Sliedrecht www.leenmanbv.nl
Maat Chalet Sliedrecht www.maatfeelinghome.nl
Mecs Sliedrecht www.mecs.nl
Montapacking Diverse vestigingen www.montapacking.nl
Nederveen Verkeersschool Hardinxveld-Giessendam/Alblasserdam www.nederveen.com
Nidec Netherlands Sliedrecht www.nidecnetherlands.nl
P van der Knaap Sliedrecht www.pietvanderknaapdoehetzelf.nl
Scheepswerf Boer Sliedrecht www.scheepswerfboer.nl
Schoonderwoerd Bedrijfsadvisering Bleskensgraaf www.scheepvaartadvies.nl
t’Kleur Huys Sliedrecht www.kleurhuys.nl
Tekenbureau Rozendaal Nieuw-Lekkerland www.eysbrandtekenbureau.nl
Timmerbedrijf van Heteren Sliedrecht www.wvanheteren-timmerwerken.nl
v d Berg Oogzorg Sliedrecht www.bergoptieksliedrecht.nl
van Aken Hypotheken en Verzekeringen Bleskensgraaf/Hardinxveld-Giessendam www.henkvanaken.nl
Van der Graaf Aannemingsbedrijf Bleskensgraaf www.albertvandegraaf.nl
Van Es Architecten Sliedrecht www.vanesarchitecten.nl
van Houwelingen Giessenburg www.avh-machinalehoutbewerking.nl
van Os Fruithandel Sliedrecht/Papendrecht www.vitaminevanos.nl
Vego Papendrecht www.vego.nl
Verheij Groenzorg Sliedrecht www.verheijbv.nl
Verheij Infra Sliedrecht www.verheijsliedrecht.nl
Verschoor Sliedrecht Sliedrecht www.verschoorstore.nl
Verschoor Wonen Sliedrecht www.verschoorwonen.nl
Zwaluw Reizen Giessen www.zwaluwreizen.nl

 

18 mei 2019 Benefietconcert C.C.R. Dorpskerk Nieuw Lekkerland
Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Naam Plaats Website
AA Accountant J Hak Kinderdijk Kinderdijk www.hakaa.nl
Agri Service Gerard de Bruijn Groot Ammers www.agriservicegerarddebruijn.nl
Anflema Party- Cateringservice Nieuw-Lekkerland www.anflema.nl
Arie de Groot transport Kinderdijk n.v.t.
Autobedrijf Aantjes Hofman Nieuw-Lekkerland www.aantjes-hofman.nl
Autobedrijf Borgo Ridderkerk www.autobedrijfborgo.nl
Autoschade W.A. de Jong Nieuw-Lekkerland www.wadejongautoschade.nl
Autoservice Lekkerland Nieuw-Lekkerland www.autiservice-lekkerland.nl
AVM Bouw & Verbouw Nieuw-Lekkerland www.avmbouwenverbouw.nl
Bakkerij Stam Kinderdijk www.bakkerij-stam.nl
Bakkerij van der Grijn Groot Ammers www.vandergrijn.nl
Begrafenisonderneming Stam Kinderdijk www.jacstam.nl
Beinema Financieel Advies Dordrecht www.beinemafinancieeladvies.nl
BHC Nieuw-Lekkerland Nieuw-Lekkerland www.bhcnieuwlekkerland.nl
Bloembinderij Rozemarie Streefkerk www.rozemarie.nl
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam www.blokland-bouwpartners.nl
Bolk Straal en Poedercoat Techniek Alblasserdam www.truckvelgen.nl
Bouwbedrijf Damsteegt Nieuw-Lekkerland www.damsteegt.nl
Bouw-Inkoop Combinatie Nieuw-Lekkerland www.bouw-inkoopcombinatie.nl
Bouwmarkt Mouthaan Bleskensgraaf/Streefkerk www.hubo.nl
BWS Bouw Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Christelijke Boekwinkel De Parel Nieuw-Lekkerland www.boekwinkeldeparel.nl
Colors Home Hugo Baas Nieuw-Lekkerland www.hugobaas.nl
DA Drogisterij Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Eysbrand Rozendaal Tekenbureau Nieuw-Lekkerland www.eysbrandtekenbureau.nl
Garage van Vlijmen Nieuw-Lekkerland www.garagevanvlijmen.nl
Gebr. Rozendaal Timmer & Bouwbedrijf Nieuw-Lekkerland www.RozendaalBouwbedrijf.nl
Goud Optiek Diverse locaties www.goudoptiek.nl
Haarstudio Cupido Diverse locaties www.haarstudiocupido.nl
HMB tuinen Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Hol Installatietechniek Nieuw-Lekkerland www.holbv.nl
Hoogeveen Rijwielen Nieuw-Lekkerland www.hoogeveenfietsen.nl
J & V Techniek B V Nieuw-Lekkerland www.jenvtechniek.nl/nl-nl
Jaleco Totaal Projectafbouw Nieuw-Lekkerland www.jaleco.nl
Jan Kees Boer Transport Nieuw-Lekkerland www.jankeesboer.nl
Janse Techniek Nieuw-Lekkerland www.jansetechniek.nl
JK Services Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Jolectra Service Nieuw-Lekkerland http://www.jolectra-service.nl
JS Bestrating Nieuw-Lekkerland www.js-bestrating.nl/
Klerk Schildersbedrijf Nieuw-Lekkerland www.klerkschildersbedrijf.nl
Korteland In en Outdoor Signing Nieuw-Lekkerland www.korteland.eu
Korteland Schilders Nieuw-Lekkerland www.kortelandschilders.eu
M J Spek Timmerbedrijf Nieuw-Lekkerland www.spektimmerbedrijf.nl
Marco van Peer Schilderwerken Nieuw-Lekkerland www.marcovanpeer.uw-vakschilder.nl
Mennema Bestratingen Nieuw-Lekkerland www.mennemabestratingen.nl
Meubelfabriek van der Plaat Nieuw-Lekkerland www.vanderplaatmeubelen.nl
Mourik Markt Fruithandel Numansdorp n.v.t.
Multishills Hogenbirk Hendrik ido Ambacht n.v.t.
Neele Vloeren Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Notariskantoor van der Heiden Streefkerk www.notarisvanderheiden.nl
Notariskantoor van der Heiden Streefkerk www.notarisvanderheiden.nl
Planeten Apotheek Nieuw-Lekkerland www.planetenapotheek.nl
Plus van der Wal Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Schoenmakerij G. Verhaar Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Schoenmode Anneke Nieuw-Lekkerland www.schoenmodeanneke.nl
Simons Kleding Diverse locaties www.simonskleding.nl
Simons Speelgoed-Huishoud-cadeau Nieuw-Lekkerland www.primahuishoud.nl
Stacom System Nieuw-Lekkerland www.stacom.nl
Stam Klus en Onderhoud Nieuw-Lekkerland www.stamonderhoud.nl
Stuij Green Service Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Tegelhandel Boer Diverse locaties www.tegelhandelboer.nl
Timmer en Montagebedrijf de Gruyter Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Transportbedrijf Dirk de Vries Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Transportonderneming JA Hak en zonen Nieuw-Lekkerland n.v.t.
van Eijk Meubel & Interieurbouw Nieuw-Lekkerland www.vaneijkinterieurbouw.nl
Van Rijnsbergen Electrotechniek Nieuw-Lekkerland www.vanrijnsbergen.nu
Verhoef Werkmaterieel Nieuw-Lekkerland www.verhoefwerkmaterieel.nl
Verkerk & Vos Bewindvoering Nieuw-Lekkerland www.verkerkenvos.nl
Wallround BV Alblasserdam n.v.t.
Wolkoopjeskelder Streefkerk www.wolkoopjeskelder.nl
Zeger de Bruin Sokkenkoning Molenaarsgraaf n.v.t.

6 april 2019 Passie- en Paasconcert Grote kerk Vianen

Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Naam Plaats Website
A.J. Korteland Alblasserdam n.v.t.
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam www.blokland-bouwpartners.nl
BV Beko Vianen www.beco-group.com
Chr. De Leeuw & Zonen Hagestein www.chrdeleeuw.nl
Damsteegt Waterwerken Meerkerk www.damsteegtwaterwerken.nl
De Bandenboer Meerkerk www.debandenboer.nl
Deley’s Parket Vianen www.deleys-parket.nl
Den Besten Woninginrichting Vianen www.denbesten-woninginrichting.nl
Fa. Bovenkerk Meerkerk www.bovekerk.nl
Fa. J. van Zandwijk & Zonen Meerkerk www.zandwijk.nl
Het Viaanse Kaashuis Vianen n.v.t.
Installatiebedrijf Stravers Meerkerk www.stravers.com
Kaashandel van Bemmel Woerden n.v.t.