Adverteerders

Adverteerders

  • Plaatsten tegen betaling een advertentie van 1, 1/2 of 1/4 pagina in een A5 programmaboekje .
  • Bij een bedrag minder dan een 1/4 pagina is er een naamsvermelding in het programmaboekje.

18 mei 2019 Benefietconcert C.C.R. Dorpskerk Nieuw Lekkerland
Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Naam Plaats Website
AA Accountant J Hak Kinderdijk Kinderdijk www.hakaa.nl
Agri Service Gerard de Bruijn Groot Ammers www.agriservicegerarddebruijn.nl
Anflema Party- Cateringservice Nieuw-Lekkerland www.anflema.nl
Arie de Groot transport Kinderdijk n.v.t.
Autobedrijf Aantjes Hofman Nieuw-Lekkerland www.aantjes-hofman.nl
Autobedrijf Borgo Ridderkerk www.autobedrijfborgo.nl
Autoschade W.A. de Jong Nieuw-Lekkerland www.wadejongautoschade.nl
Autoservice Lekkerland Nieuw-Lekkerland www.autiservice-lekkerland.nl
AVM Bouw & Verbouw Nieuw-Lekkerland www.avmbouwenverbouw.nl
Bakkerij Stam Kinderdijk www.bakkerij-stam.nl
Bakkerij van der Grijn Groot Ammers www.vandergrijn.nl
Begrafenisonderneming Stam Kinderdijk www.jacstam.nl
Beinema Financieel Advies Dordrecht www.beinemafinancieeladvies.nl
BHC Nieuw-Lekkerland Nieuw-Lekkerland www.bhcnieuwlekkerland.nl
Bloembinderij Rozemarie Streefkerk www.rozemarie.nl
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam www.blokland-bouwpartners.nl
Bolk Straal en Poedercoat Techniek Alblasserdam www.truckvelgen.nl
Bouwbedrijf Damsteegt Nieuw-Lekkerland www.damsteegt.nl
Bouw-Inkoop Combinatie Nieuw-Lekkerland www.bouw-inkoopcombinatie.nl
Bouwmarkt Mouthaan Bleskensgraaf/Streefkerk www.hubo.nl
BWS Bouw Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Christelijke Boekwinkel De Parel Nieuw-Lekkerland www.boekwinkeldeparel.nl
Colors Home Hugo Baas Nieuw-Lekkerland www.hugobaas.nl
DA Drogisterij Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Eysbrand Rozendaal Tekenbureau Nieuw-Lekkerland www.eysbrandtekenbureau.nl
Garage van Vlijmen Nieuw-Lekkerland www.garagevanvlijmen.nl
Gebr. Rozendaal Timmer & Bouwbedrijf Nieuw-Lekkerland www.RozendaalBouwbedrijf.nl
Goud Optiek Diverse locaties www.goudoptiek.nl
Haarstudio Cupido Diverse locaties www.haarstudiocupido.nl
HMB tuinen Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Hol Installatietechniek Nieuw-Lekkerland www.holbv.nl
Hoogeveen Rijwielen Nieuw-Lekkerland www.hoogeveenfietsen.nl
J & V Techniek B V Nieuw-Lekkerland www.jenvtechniek.nl/nl-nl
Jaleco Totaal Projectafbouw Nieuw-Lekkerland www.jaleco.nl
Jan Kees Boer Transport Nieuw-Lekkerland www.jankeesboer.nl
Janse Techniek Nieuw-Lekkerland www.jansetechniek.nl
JK Services Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Jolectra Service Nieuw-Lekkerland http://www.jolectra-service.nl
JS Bestrating Nieuw-Lekkerland www.js-bestrating.nl/
Klerk Schildersbedrijf Nieuw-Lekkerland www.klerkschildersbedrijf.nl
Korteland In en Outdoor Signing Nieuw-Lekkerland www.korteland.eu
Korteland Schilders Nieuw-Lekkerland www.kortelandschilders.eu
M J Spek Timmerbedrijf Nieuw-Lekkerland www.spektimmerbedrijf.nl
Marco van Peer Schilderwerken Nieuw-Lekkerland www.marcovanpeer.uw-vakschilder.nl
Mennema Bestratingen Nieuw-Lekkerland www.mennemabestratingen.nl
Meubelfabriek van der Plaat Nieuw-Lekkerland www.vanderplaatmeubelen.nl
Mourik Markt Fruithandel Numansdorp n.v.t.
Multishills Hogenbirk Hendrik ido Ambacht n.v.t.
Neele Vloeren Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Notariskantoor van der Heiden Streefkerk www.notarisvanderheiden.nl
Notariskantoor van der Heiden Streefkerk www.notarisvanderheiden.nl
Planeten Apotheek Nieuw-Lekkerland www.planetenapotheek.nl
Plus van der Wal Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Schoenmakerij G. Verhaar Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Schoenmode Anneke Nieuw-Lekkerland www.schoenmodeanneke.nl
Simons Kleding Diverse locaties www.simonskleding.nl
Simons Speelgoed-Huishoud-cadeau Nieuw-Lekkerland www.primahuishoud.nl
Stacom System Nieuw-Lekkerland www.stacom.nl
Stam Klus en Onderhoud Nieuw-Lekkerland www.stamonderhoud.nl
Stuij Green Service Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Tegelhandel Boer Diverse locaties www.tegelhandelboer.nl
Timmer en Montagebedrijf de Gruyter Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Transportbedrijf Dirk de Vries Nieuw-Lekkerland n.v.t.
Transportonderneming JA Hak en zonen Nieuw-Lekkerland n.v.t.
van Eijk Meubel & Interieurbouw Nieuw-Lekkerland www.vaneijkinterieurbouw.nl
Van Rijnsbergen Electrotechniek Nieuw-Lekkerland www.vanrijnsbergen.nu
Verhoef Werkmaterieel Nieuw-Lekkerland www.verhoefwerkmaterieel.nl
Verkerk & Vos Bewindvoering Nieuw-Lekkerland www.verkerkenvos.nl
Wallround BV Alblasserdam n.v.t.
Wolkoopjeskelder Streefkerk www.wolkoopjeskelder.nl
Zeger de Bruin Sokkenkoning Molenaarsgraaf n.v.t.

6 april 2019 Passie- en Paasconcert Grote kerk Vianen

Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Naam Plaats Website
A.J. Korteland Alblasserdam n.v.t.
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam www.blokland-bouwpartners.nl
BV Beko Vianen www.beco-group.com
Chr. De Leeuw & Zonen Hagestein www.chrdeleeuw.nl
Damsteegt Waterwerken Meerkerk www.damsteegtwaterwerken.nl
De Bandenboer Meerkerk www.debandenboer.nl
Deley’s Parket Vianen www.deleys-parket.nl
Den Besten Woninginrichting Vianen www.denbesten-woninginrichting.nl
Fa. Bovenkerk Meerkerk www.bovekerk.nl
Fa. J. van Zandwijk & Zonen Meerkerk www.zandwijk.nl
Het Viaanse Kaashuis Vianen n.v.t.
Installatiebedrijf Stravers Meerkerk www.stravers.com
Kaashandel van Bemmel Woerden n.v.t.

2018 Advents- Kerst Concert
14 dec Laurenskerk Rotterdam &
21 dec Dubbel Concert Grote kerk Sliedrecht
Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Naam Plaats Website
Aannemersbedrijf J. de Jager Sliedrecht BV Sliedecht www.dejagersliedrecht.nl
Aannemersbedrijf Van Houwelingen Giessenburg www.houwelingen-giessenburg.nl
Aannemingsbedrijf De Groot en Schagen Sliedrecht www.degrootschagen.nl
Aatop Personeelsintermediair Diverse locaties www.aatop-milieu-ruimte.nl
Abr. De Haan Logistics Alblasserdam www.abrdehaan.nl
Accountantskantoor Korteland Alblasserdam
Albert van de GraafTimmer en Aannemingsbedrijf Bleskensgraaf www.albertvandegraaf.nl
Alblas Juwelier-Goudsmid Sliedrecht www.alblasjuwelier.nl
Alblasserwaard Makelaars&Taxateurs Sliedrecht www.alblasserwaard.nl
Alexanderhoeve Sliedrecht www.alexanderhoevekaas.nl
Alexanderhoeve Sliedrecht www.alexanderhoevekaas.nl
Autobedrijf Borgo Ridderkerk www.autobedrijfborgo.nl
Baars Verzekeringen Sliedrecht www.baarsverzekeringen.nl
Baggerman Bouw Sliedrecht www.baggerman-bouw.nl
Bakker Meesterschilders Sliedrecht www.meesterschildersbakker.nl
Bakkerij Vlot Sliedrecht www.bakkerijvlot.com
Bas van Zessen Brandwijk www.basvanzessen.nl
Beinema Financieel Advies Dordrecht www.beinemafinancieeladvies.nl
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam www.blokland-bouwpartners.nl
Blokland Non Ferro Sliedrecht www.bloklandnonferro.nl
Bouwbedrijf Visser Sliedrecht www.bouwbedrijfvisser.nl
Brand BBA/BBA Architecten Alblasserdam www.brandbba.nl
Brand Projecten Stolwijk
Brood en Banketbakkerij De Paauw Hardinxveld-Giessendam www.depaauw.nl
BWS Bouw Nieuw-Lekkerland
D Burggraaf Ondermode Lekkerkerk
Daallin BV Poeldijk www.daallin.nl
De Notenshop Strijen www.denotenshop.nl
De Winter Kleur Sliedrecht www.dewinterkleur.nl
Den Besten Kerst en Relatiegeschenken Sliedrecht www.denbesten.nl
Den Ouden Totaalbouw Ridderkerk www.denoudentotaalbouw.nl
Electronic Power Control Sliedrecht www.epc-groep.nl
Esco Administrative Dienstverlening&Advies Papendrecht www.esco-online.nl
Fablo Administratie en belasting Sliedrecht www.fablo.nl
Florys Hardinxveld-Giessendam www.florys.nl
Fruithandel van Os Sliedrecht/Papendrecht www.vitaminevanos.nl
Fruitspecialist t’Lam Almkerk
G. Jansen Autoservice Oud Alblas www.jansenautoservice.nl
G.Verhoef Dierenbenodigdheden Strijen www.dierendingen.info
Gebr. Rozendaal Timmer-&Bouwbedrijf Nieuw-Lekkerland www.RozendaalBouwbedrijf.nl
GJV Diesel service BV Hardinxveld-Giessendam www.gjvdieselservice.nl
GM Damsteegt Oud Alblas www.gmdamsteegt.nl
Hagenaar Reclame Sliedrecht www.hagenaarreclame.nl
Henk Schoonderwoerd Consultancy en Bedrijfsvoering Bleskensgraaf www.scheepvaartadvies.nl
Henk van Aken Hypotheken en Verzekeringen Bleskensgraaf/Hardinxveld-Giessendam www.henkvanaken.nl
Hoek en Blok Accountants/Juristen Sliedrecht/Barendrecht www.hoekenblok.nl
Home Flex Sliedrecht www.homeflex.nl
Home Rent Sliedrecht www.homerent.nl
Intro Personeel Diverse vestigingen www.intropersoneel.nl
J van Meeteren Moordrecht
Jos Socks de Beenmodespecialist Wilnis
Jumbo van Geest Sliedrecht https://www.jumbo.com
Kantoorboekhandel de Gruijter Sliedrecht www.degruijtersliedrecht.com
Klimaat Service Holland BV Hardinxveld-Giessendam www.klimaatservice.nl
Klop Watersport Hardinxveld-Giessendam www.klopwatersport.nl
Kooyman Eigen Huis Diverse vestigingen www.kooymaneigenhuis.nl
Kooz Kozijnen Hardinxveld-Giessendam www.koozijn.nl
Kruythof Aaardappelhandel Strijen www.aardappelsvantoen.nl
Lamper Woningmakelaars BV Ridderkerk/Hardinxveld-Giessendam www.lvmakelaars.nl
Leenman Lijmwerken Sliedrecht www.leenmanbv.nl
Loodgietersbedrijf Simon Sliedrecht www.simonbv.nl
Lunchroom De Broodjesgigant Sliedrecht www.debroodjesgigant.nl
Marchand Schoenmode Tiel
Marktjuwelier Wientjes Lekkerkerk
Marktslager Slootweg Maartensdijk www.marktslager-slootweg.jimdofree.com
Mecs BV Sliedrecht www.mecs.nl
Meerkerk Houtbouw Hardinxveld-Giessendam www.meerkerkhoutbouw.nl
Merwestreek Bouw Hardinxveld-Giessendam www.merwestreek.nl
MSA Service Hardinxveld-Giessendam www.msa-service.nl
Nidec Netherlands BV Sliedrecht www.nidecnetherlands.nl
Nugteren Transport Alblasserdam www.nugterentransport.nl
Opel Centrale Sliedrecht/Papendrecht www.opelcentrale.com
Pellikaan’s Verpakkingen Sliedrecht www.pellikaan.nl
Piet van der Knaap Sliedrecht www.pietvanderknaapdoehetzelf.nl
Podt Alplain Kunststoffen BV Sliedrecht www.podtalplain.nl
Profile Kramer ‘De Fietsspecialist’ Sliedrecht/Hardinxveld-Giessendam www.profile-kramer.nl
R van Hazzas Ridderkerk
Regio Bank Hardinxveld-Giessendam www.delangendam.nl
Reno Suzuki Sliedrecht/Dordrecht www.renoauto.nl
Rozendaal Tweewielers Sliedrecht
SCH Computers en Automatisering Sliedrecht www.schcomputers.nl
Scheepswerf Boer Sliedrecht http://www.scheepswerfboer.nl
Schildersbrdrijf PS van Dijk Brandwijk www.schilder-nu.nl
Sluimer Schoenen en Lederwaren Sliedrecht/Hardinxveld-Giessendam/Krimpen a/d Ijssel www.sluimerschoenen.nl
Specialiteitenslagerij Jaap Van Prooijen Hardinxveld-Giessendam www.slagerijvanprooijen.nl
Spek en Bonen Sliedrecht www.spek-n-bonen.nl
Stout Betonmixer Service Kinderdijk
t Kleurhuys Sliedrecht www.kleurhuys.nl
Tekenbureau Eysbrand Nieuw-Lekkerland www.eysbrandtekenbureau.nl
Transport Service Schelluinen Schelluinen www.transportserviceschelluinen.nl
Treffers Beheer Sliedrecht
Uitvaartonderneming De Drechtstreek Sliedrecht/Papendrecht www.drechtstreek.nl
Van de Berg Optiek en Optometrie Sliedrecht www.bergoptieksliedrecht.nl
Van der Vlies schoenen Sliedrecht www.vandervliesschoenen.nl
Van Es Architecten Sliedrecht www.vanesarchitecten.nl
Van Heteren Timmerwerken Sliedrecht www.wvanheteren-timmerwerken.nl
Vego Zand en Grind Papendrecht https://www.vego.nl
Verheij Infra Sliedrecht www.verheijsliedrecht.nl
Verheij Integrale Groenzorg Sliedrecht www.verheijbv.nl
Vermaas Slaapcomfort Sliedrecht www.vermaasslaapcomfort.nl
Verschoor Sliedrecht Sliedrecht www.verschoorstore.nl
Verschoor Wonen Sliedrecht www.verschoorwonen.nl
Vishandel t’Loggertje Scheveningen
Zwaluw Reizen Giessen www.zwaluwreizen.nl

26 mei 2018 Mannenkoren Concert Grote kerk Gorinchem
Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Bouwbedrijf Fa Rozendaal Nieuw-Lekkerland
Tekenbureau E. Rozendaal Nieuw-Lekkerland
Blokland Bouwpartners Hardinxveld-Giessendam
Kaas en Zo Gasthuisstraat 29 Gorinchem
Olala Chocola Westwagenstraat 67 Gorinchem
De Groot en Schagen Sliedrecht
Baggerman Bouw Sliedrecht
Klop Watersport Hardinxveld-Giessendam
Klop Visserij Hardinxveld-Giessendam
ADS van Stigt Gorinchem
Deco Home Gorinchem
Van Houwelingen Giessenburg B.V. Giessenburg
Van Mill Opel Gorinchem
Toyota Schouten Gorinchem
Transport Service Schelluinen
Verheij Integrale Groenvoorziening Sliedrecht
Martin Apoll Autorijschool Gorinchem
De Haan Holding Alblasserdam
Bouwmaatschappij Merwestreek Hardinxveld-Giessendam

16 maart 2018 Passie- en Paasconcert Grote kerk Monster
Dank aan onze sponsors en adverteerders.

Keurslager van den Berg Monster
Jumbo Paardekooper Monster
Van der Gaag Optiek Monster
Dieren Speciaalshop Monster
Direct Makelaar Monster
Trendy Kuyvenhoven Damesmode Monster
Markhandel Kruythof Strijen Monster
Markthandel Koelewijn Monster
M C C Karsemeijer Monster
De Notenspecialist Monster
Overdevest Kaas Monster
Ogenblikje Optiek Monster
Glas en Schildersbedrijf van den Ende Monster
Wall Creations Monster
Den Bleker Hoveniers s’Gravenzande
Domburg Sportprijzen Holland Monster
Scholtens Luchtbehandeling Monster
Bouwkundig Aannemingsbedrijf van Elswijk & Zn Monster
Van Nierop Verhuur Monster
Evanthia BV Monster
Silene Uitvaart Monster
Verkade Bedrijven Monster
Westdijk Reclame Monster
Priva De Lier